Hakkımızda

Seyfises

  • Yıllara dayanan tecrübeli ekibimizle konser, cafe,bar ve otellerin ses, ışık, sahne kurulumlarına uygun çözümler üretmekteyiz.

  • Seyfises konser ,kongre, konferans, toplantı, seminer, kokteyl, davet, fuar, nişan ,düğün ve özel partilerde, açık kapalı alanlarda gerçekleştirilen sanatçı, DJ organizasyonlar ile ses, ışık, görüntü, simutane, dekor, podyum sistemlerine kadar kapsamlı hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Seyfises Bursa’nın her yerinde yaygın, güvenilir, aynı kalitede Teknoloji hizmeti sunan, herkesin, her kesimin müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, deneyimli geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın, piyasa değeri yüksek bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterinin Teknoloji ihtiyacı ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın servis, teslimat kanalları ile geniş ürün hizmet yelpazesini Bursa’nın her yerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır. SEYFİSES olarak sayısız başarılı projeye imza attık, sizlerle de çalışmaktan onur duyarız.

 

 

 

Enter your keyword